Odkiaľ si?
Aktuálne bývam v Bratislave. Pôsobím však všade tam, kde je o moju fotografiu záujem.
Akému žánru fotografie sa venuješ? 
Počas sezóny sa venujem hlavne svadobnej fotografii. Samozrejme rád nafotím aj rande alebo rodinné fotky. Mimo svadobnej sezóny chodím s fotoaparátom do hôr, zachytiť napríklad východ slnka.
Koľko fotografií dostaneme?
Zo svadby si odnášam väčšie množstvo fotografií, ktoré počas spracovania triedim. Finálny počet fotografií záleží od konkrétnej svadby. Z celodennej svadby býva väčšinou viac ako 600 ks.
Chceli by sme fotiť svadobné portréty v iný deň, je to možné?
Áno. Dokonca túto možnosť odporúčam, pretože pri fotení nie sme obmedzený časom a vieme si naplánovať vhodný čas fotenia, napr. na západ slnka, prípadne ísť fotiť do hôr.  Samozrejme krásne momenty vieme fotiť aj počas svadobného dňa a ja sa budem snažiť o maximálny výsledok.
Ponúkaš aj predsvadobné fotenie?
Áno ponúkam. Spolu sa dohodneme na mieste a štýle fotenia tak, aby sme boli s výsledkom spokojní.
Je pred svadbou potrebné osobné stretnutie?
Pokiaľ je z Tvojej strany záujem, nie je problém sa stretnúť aj osobne. Vzhľadom na to, že absolvujem niekoľko svadieb ročne a viem, ako svadba prebieha, pre mňa to nie je nutné.
Kde nájdem tvoj cenník? 
V časti Cenník, prosím vyplň kontaktný formulár a ja Ti pošlem všetky potrebné informácie.
V akej forme nám fotografie odovzdáš?
Fotografie odovzdávam na usb v okrasnom balení, kde pribalím výber fotiek aj vytlačené. Býva to medzi 20-40 fotografií v premium kvalite. Plus vytvorím aj online galériu, ktorú môžeš sprístupniť napríklad rodine.
Ako dlho trvá odovzdanie fotografií?
Na spracovanie potrebujem nejaký čas aby boli fotky v požadovanej kvalite. Odovzdanie býva zväčša nie dlhšie ako dva mesiace, počas leta sa však môže doba predĺžiť, nakoľko je hlavná sezóna a spracovávam aj rodinné a rande fotenia.  
Vedeli by sme zrealizovať naše nápady?
Vždy ma poteší, keď prídeš so svojím nápadom. Spolu si ho preberieme a zrealizujeme. Fotenie je o vzájomnej spolupráci a kreativite sa medze nekladú.
Back to Top